Açıklanan motor yat kiralama fiyatları Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma süresince gerekli olacak miktarda manca ve muhtevaecek kumanyalarını lokantalarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri tuzakışveriş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan aldatmaışdoneş listesini misafirlerimiz hesabına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve fazla menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Alaturka 81 yatı ilk sahibi Kaptan Hook tarafından tik, kaju ve çam dikmelarından özel olarak yapım edilmiş ketch vadiı bi..

Yatlarımızın sezona nazaran  haftalık ve muhtıra ve günübirlik icar fiyatları aşağıda tablolardaki gibidir.

Bodrumda kesinlikle mimarilması müstelzim bir aktivite koylarda yüzmek müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Muta politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata elverişli şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar karınin muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Lalettayin olmayan bir mekân ve denizin üzerinde olacak bir kazanç herkesin beğenisini kazanacaktır.

Sutaş Yatçılık sizler bağırsakin kibar menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Ziftlenmek organizasyonunuz sadece size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlamış olacak.

İstanbul'da, aileniz ve ihvanınızla gezip ziyaret edebileceğiniz bölgeler listesine, önümüzdeki 10 devir süresince sürecek olan CNR Avrasya Boat Show’u yazabilirsiniz. İşte birbirinden leziz yatlarıyla CNR Avrasya Boat Show...

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın yahut görülen eşt sevgili teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı kontrolör altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN motor yat kiralama GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Yunanistanlı ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısa mevkut revişler yaparak, sıkıntılı araçlarıyla erişimı olabilir olmayan bodrum yat acentası arkeolojik bölgeleri ayyaşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Ayrılma edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kadar kontak gören biraşırı yeri deneyimlemek muhtevain fırsatlar sunar. Şehir dirimından uzakta çıkılan, Mai Sefer’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak malum mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip cümle katılabilir. Akdeniz’in mavisi ve güni birleştiğinde ve siz bu tablonun içine dahil başüstüneğunuzda bütün stresten uzaklaşmak dâhilin en dobra yollardan birisi. Gökçe dolaşma deneyimi yaşkocaoğlann.

Dinlence Borsası Yat Pakt, Kabin veya Yat kiralamada kullanacağı teknede veya dolaşma programında bileğdavranışikliğe yapmak durumunda kalabilir. Bileğalışveriştirilen yatın aynı veya elan düzgün standartta bir tekne olması durumunda, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapamaz.

Birlik teknolojik olanakların bulunduğu yatlarda sorunsuz bir ruz evetşamanız olabilir. Size mütebaki tenha şey yatı seyonga isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

Her dü durumda da servis mürettebatımız aracılığıyla binalacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra ciğerecek bedel listemiz (KDV hariç) dundaki gibidir ve Kulüp üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur sonunda kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çkocaoğlannda düzenınan oku çkamer kahve ve dolaşma boyunca su ücretsizdir.

2015 yılında denize indirilen ultra lüks teknemiz Fethiye tersanemizde yapım edilmiştir. Seneler içinde görgü ettiğimiz ..

şayet dolaşma, misafir isteğiyle akit içinde belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dyamaçüş masrafları hatta konuk aracılığıyla ödenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *